Ouderraad Vrije Basisschool Sint-Jozef Deurle

Leden

IMG_1447

Co-Voorzitter

Hervé Matthijs

Papa van Robbe (5e leerjaar), Wout (3e leerjaar) en Lotte (1e leerjaar)

herveanneleen@telenet.be

0475 56 55 75

Co-voorzitter

Tine jespers

Mama van Louise (4e leerjaar) en Jeanne (1e leerjaar)

0479 43 77 71

IMG_1453
IMG_1469

Penningmeester

Gerdi Standaert

Papa van Thibeau (3e kleuterklas) en Lisa (peuterklas)

gerdi_standaert@hotmail.com

0486 48 45 56

Lid

Jan Decock

Papa van Eline (4e leerjaar) en Jonas (2e leerjaar)

jdecock@scarlet.be

0479 92 41 05

IMG_1464
IMG_1461

Lid

Mieke Verplancke

Mama van Arthur (4e leerjaar) en Tristan (2e leerjaar)

mieke.verplancke@gmail.com

 

Lid

Stijn Raes

Papa van Jean en Julie

IMG_1470
IMG_1474

Lid

Anne-Sophie Vandeginste

Mama van Ciëlle (2e kleuterklas)

 

Lid

Greet Demyttenaere

Mama van Matisse (2e leerjaar), Estelle (5e leerjaar) en Nicolas

IMG_1480
IMG_1484

Lid

Inge Depoorter

Mama van Simon (4e leerjaar) en Lien (4e leerjaar)

inge@mercuur.be

Lid

Caroline Pauwelyn

Mama van Valentin (5e leerjaar)

pauwelyn.caroline@skynet.be

0474 03 84 88

IMG_1493
IMG_1495

Lid

Valérie De Ruyck

Mama van Jasper (4e leerjaar), Elias (2e leerjaar) en Lucas (3e kleuterklas)

valerie.deruyck@dr-law.be

Lid

Bart Decroix

Papa van Leontine (2e kleuterklas)

bart@dxb.be

0476 605 619

IMG_1456

Lid

Annabel Dewilde

Mama van Fleur (2e kleuterklas)

dewilde@nicosani.com

Lid

Els De Bock

Lid

Marinka Debaere

Lid

Veerle Dekie

Lid

Gerda Lippens

 

Lid

Chantal Olieux

Lid

Harlinde Peperstraete

Mama van Sander (1ste kleuterklas) en Casper

harlindepeperstraete@icloud.com

0497 47 65 34

Lid

Geertrui Van Der Eecken

Lid

Ellen Van Gaveren

Lid

Ilse Vandeputte

Lid

Guy Vanhoorde

Vaste afgevaardigde leerkrachtenkorps

Leerkracht peuterklas en 1e kleuterklas

Els Jespers

els.jespers@vbs-latem-deurle.be

IMG_1489

Vaste afgevaardigde van het schoolbestuur

Germaan Hooreweghe

germaan.hooreweghe@pandora.be

0476 60 00 85

Directeur

Peter Van Hulle

peter.vanhulle@vbs-latem-deurle.be

09 282 63 97

IMG_1500